SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ!ÇOK AVANTAJLI FİYATLARIMIZLA YAKINDA HİZMETİNİZDEYİZ.
Navigasyon :   Ana Sayfa  >  Hakkımızda
KATEGORİLER
KAUÇUK KÖPÜĞÜ YALITIM ÜRÜNLERİPOLİETİLEN KÖPÜĞÜ YALITIM ÜRÜNLERİXPS ISI YALITIM LEVHALARIVANA ARMATÜR YALITIM CEKETLERİAKUSTİK YALITIM ÜRÜNLERİHVAC BANTLARIENDÜSTRİYEL KAPLAMA YAPIŞTIRICISITAŞ YÜNÜ ISI VE SES YALITIM ÜRÜNLERİCAM YÜNÜ ISI YALITIM ÜRÜNLERİYALITIM ASKI PİMİYALITIM KAPLAMA ÜRÜNLERİHAVA KANALI FLANŞ VE AKSESUARLARIFLEXİBLE HAVA KANALLARIFAN SİSTEMLERİMEMBRAN-SU YALITIM ÜRÜNLERİYAPI KİMYASALLARIDİĞER ÜRÜNLERPOLİETİLEN KÖPÜĞÜ AMVBALAJ ÜRÜNLERİ


Markalarımız
HAFTANIN İNDİRİMİ
Ürün yok.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
sdfsdfsdf

   Hakkımızda


Değerli Müşterilerimiz,

20. Yaşına ulaşan firmamızın gelişim çizgisini ;  dağarcığınızdaki bilgileri tazelemek ve firmamızı kronolojik olarak kısacık da olsa yeniden sizlere hatırlatmak amacı ile paylaşmak istiyoruz.

 Bildiğiniz gibi, Tesisat ve İnşaat sektörlerinde satıcı bayi, dağıtıcı bayi, ithalatçı, temsilci ve nihayetinde sanayici kimliği ile sizlerin bir tedarik kanalı, çoğunlukla da bir çözüm ortağı olarak 20 yıldır hizmet üretiyoruz. 1991 yılında kurularak ticari hayatına atılan firmamız; 1993 yılında, özel bir uzmanlık alanı olan yalıtım sektörü ile tanıştı ve çalışmalarını bu yönde yoğunlaştırdı. 1994 yılından itibaren diğer faaliyet kollarını tasfiye ederek, sadece yalıtım konusunda uzmanlaşmaya gitti.  Çağdaş batı ülkelerinde devlet tarafından kurulan ve yalıtım konusunda danışmanlık hizmeti veren merkezlerin benzeri olan  “Yalıtım Danışma Merkezi”ni 1997 yılında kurarak yatırımcıya yön gösteren Dinamik, bu yenilikçi anlayışı sayesinde sektördeki bir başka boşluğu da doldurdu.

 1993-2003 yılları arasında bir pazarlama firması olarak yalıtım askı pimi, plastik dübel, soğuk oda çivileri gibi yalıtım aksesuarları konusunda kısmi olarak da üretim yapan firmamız,  2003 yılında yatırım kararı aldı ve 2004 yılında CLİMAFLEX Polietilen Yalıtım malzemeleri ile DYNAJACKET Vana ve Armatür Ceketlerinin üretimine başlayarak sanayici kimliğini kazandı.

 Yine 2004 yılında Elastomerik Kauçuk Köpüğü yalıtım ürünlerinin ithalatına başlayarak HVAC pazarına yeni bir açılım getirdi.  2005 yılında ISOPIPE markalı ultraviyole dayanımlı Kauçuk Köpüğü ürünleri, 2006 yılında mineral yünler konusunda bir dünya devi olan ROCKWOOL ile yaptığı distribütörlük anlaşması ile taş yünü ürünleri bünyesine katarak ürün çeşidini zenginleştirdi.  Aynı yıl DYNAFLEX markası ile polietilen köpük ürünlerde ihracata başladı. Halen bir çok ülkeye ihracat yapmakta olan firmamızın bu çabası 2008 yılında Ege Bölge Sanayi Odası tarafından “İhracatta En Yüksek Artış Gerçekleştiren Firma” ödülü verilerek tescillendi.

 Ürettiği tüm ürün ve hizmetlerde kaliteye önem veren firmamızın bu anlayışı; henüz üretime başladığının birinci yılında tarafsız kalite sistem belgelendirme kuruluşu Bureau Veritas tarafından da onaylanarak  2005 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem sertifikası taşımaya hak kazandı. 2010 yılında ISO 9001:2008 versiyonuna göre yeniden güncellendi.  Ürettiği ürünlerle Çevre dostu olan firmamız bu kitapçık sizlere ulaştığında  Çevre Yönetim Sistemi  ISO 14001 Sertifikasına da sahip olarak, “ Çevreye de Duyarlı  Tesislerde Üreterek “   Çevre Dostu olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.

  2006 yılında Climaflex ürünlerde 2. üretim hattını devreye alarak polietilen ürünlerde üretim kapasitesini iki katına çıkardı ve geliştirdiği özel tasarım polietilen profil ürünleri DYNAPROFİL markası ile,  mobilya, elektronik, makine vs. ambalajında kullanılmak üzere pazara sundu.

 2007 yılında lojistik depolama kapasitesini iki katına çıkaracak olan 2600 m2 kapalı alana sahip fabrika deposunu inşa etti.  Yine 2007 yılında DYNAAKUSTİK markası ile de yanmaz akustik köpük ürünlerini pazara sundu ve yaptığı yatırımlarla HVAC Bantlarıyla ilgili laminasyon ve dilimleme ekipmanlarını devreye alarak HVAC sektöründe kullanılan çok amaçlı bant çeşitlerini DYNATAPE markası ile üretmeye başladı. 

 2008 yılında DYNAFLEX RUBBER markası ile Elastomerik Kauçuk Köpüğü pazarına kendi ürünlerini sürerek tesisat yalıtımı konusundaki ürün gamını tamamladı. Sektör ihtiyaçlarını gözeterek klasik ürünler yerine, bir çok farklı ortam ve konfor koşullarına uygun Mühendislik çözümleri ile bu koşullara ürünleri de geliştiren firmamız Aluminyum Folyo Kaplı DYNAFLEX- AL , 300 mikron veya 405 Mikron PVC+ Aluminyum Folyo Kaplı  DYNAFLEX PVC AL -  CLAD ile Kompozit Film + Alüminyum Film kaplı DYNAFLEX AL-  PLUS isimli ürünlerini  TİRE’deki tesislerinde üreterek pazara yeni bir açılım getirdi.

 2009 yılında Zemin ve Duvar yalıtımında 3 mm ila 10 mm kalınlıklar arasında kullanılan Polistren Köpük yatırımına başlayan firmamız bu yatırımını da 2010 yılı Şubat ayında tamamlayarak yine kendi markası olan DYNAFOAM isimli yalıtım köpüklerini geniş ürün gamı ile pazara sundu.

 2009 yılında laminisayon, dilimleme, kesme v.b. işlerini inşa ettiği 2500 m2 alana kurulu yeni tesise taşıyarak kapalı üretim alanlarını toplam 9000 m2 ye çıkaran firmamız, yatırımlarını gelecek yıllarda da planlı olarak sürdürme azmindedir.

 Yalıtım sektöründeki 20 yıllık Pazar ve 7  yıllık sanayici geçmişi ile  edindiği Know How ile  sürekli yeni üretim alanlarına açılan firmamız , 2010 yılında yeni bir yatırım kararı daha alarak  10.000 m2 açık alan üzerinde,  5.000 m2 kapalı alana sahip tesiste  üretim yapacak olan DYNAFOAM BOARD markalı XPS Mantolama ve Isı Yalıtım ürünleri için yeni bir fabrika inşaatına başladı. Gelişmeyi ve büyümeyi üreterek  büyüme olarak algılayan  firmamızın bu iradesi sonucu,  ülkemizin en yeni ve modern tesislerinden biri olacak olan 5000 m2 kapalı alana kurulu  tesislerde üretilecek olan XPS Isı Yalıtım ürünleri  tüm ürün gamı ile 2011 Haziran ayından itibaren İZMİR/TİRE’den ülkemizin her DYNAFOAM BOARD markası ile dağıtılmaya başlanmış olacaktır.

 Yalıtım malzemeleri konusunda, Türkiye'nin saygın üreticilerinin bayisi olarak da hizmet veren firmamızın ürün portföyünde 4.000'in üzerinde malzeme kalemi bulunmaktadır.

 Firmamız, bugün Tire Organize Sanayi Bölgesinde 14.000 m2'si kapalı, 12.000 m2'si açık alanda kurulu modern üretim tesisleri ile toplam 30.000 m3'ü bulan depolama hacimlerine sahip bir üretici olarak sizlerin ve ülkemizin büyümesine paralel şekilde gelişen ve büyüyen yapısını kararlılıkla sürdürecek ve ülkemiz için üretmeye devam edecektir.

 Sizleri, yatırımlarınızda ihtiyacınız olacak olan Isı - Ses - Su ve Yangın Yalıtımı ürünlerinin tedariğinde, firmamızı çözüm ortağı görerek bizimle işbirliği yapmaya çağırıyoruz.

 Çünkü bizi tercih etmek için birçok nedeniniz olacak;

 - 19 yıllık tecrübe,

 - Üretici olmanın getirdiği avantaj, 

 - Teknik bilgi ve destek,

 - Detay üretimi,

 - Yarısı kendi üretimi olan 4.000' i aşkın malzeme kalemi,

 - Uygulama Deneyimi,

 - Stoktan malzeme teslimi,

 - ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemine uygun hizmet anlayışı ve

 - Satışla bitmeyen bir dostluk bulacaksınız...

 Saygılarımızla,ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
sdfsdfsdf