SİTEMİZDEN SATIN ALDIGINIZ HİZMETLERİN 0 232 324 67 87 VEYA 0 530 660 92 42 NOLU TELEFONLARDAN RANDEVU ALINIZ.
Navigasyon :   Ana Sayfa  >  Hakkımızda
KATEGORİLER
XPS Isı Yalıtım ÜrünleriNPE - Polietilen ÜrünlerKauçukÇapraz Bağlı Polietilen LevhaVana CeketiCamyünüTaşyünüSeremik YünüAkustik ve Ses Yalıtım ÜrünleriYardımcı Ürünler


Markalarımız
HAFTANIN İNDİRİMİ
Ürün yok.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
sdfsdfsdf

   Hakkımızda


Yine 2004 yılında Elastomerik Kauçuk Köpüğü yalıtım ürünlerinin ithalatına başlayarak HVAC pazarına yeni bir açılım getirdi. 2005 yılında ISOPIPE markalı ultraviyole dayanımlı Kauçuk Köpüğü ürünleri, 2006 yılında mineral yünler konusunda dünya devi olan bir üretici firma ile yaptığı distribütörlük anlaşması ile taş yünü ürünleri bünyesine katarak ürün çeşidini zenginleştirdi. Aynı yıl DYNAFLEX markası ile polietilen köpük ürünlerde ihracata başladı. Halen birçok ülkeye ihracat yapmakta olan firmamızın bu çabası 2008 yılında Ege Bölge Sanayi Odası tarafından “İhracatta En Yüksek Artış Gerçekleştiren Firma” ödülü verilerek tescillendi.

Ürettiği tüm ürün ve hizmetlerde kaliteye önem veren firmamızın bu anlayışı; henüz üretime başladığının birinci yılında tarafsız kalite sistem belgelendirme kuruluşu Bureau Veritas tarafından da onaylanarak 2005 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem sertifikası taşımaya hak kazandı. 2010 yılında ISO 9001:2008 versiyonuna göre yeniden güncellendi. Ürettiği ürünlerle Çevre dostu olan firmamız bu kitapçık sizlere ulaştığında Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001 Sertifikasına da sahip olarak, “ Çevreye de Duyarlı Tesislerde Üreterek “ Çevre Dostu olduğunu bir kez daha kanıtlayacak.

2006 yılında Climaflex ürünlerde 2. üretim hattını devreye alarak polietilen ürünlerde üretim kapasitesini iki katına çıkardı ve geliştirdiği özel tasarım polietilen ambalaj profili ürünleri DYNAPROFİL markası ile mobilya, elektronik, makine vs. ambalajında kullanılmak üzere pazara sundu. 2007 yılında lojistik depolama kapasitesini iki katına çıkaracak olan 2600 m2 kapalı alana sahip fabrika deposunu inşa etti. Yine 2007 yılında DYNAAKUSTİK markası ile de yanmaz akustik köpük ürünlerini pazara sundu ve yaptığı yatırımlarla HVAC Bantlarıyla ilgili laminasyon ve dilimleme ekipmanlarını devreye alarak HVAC sektöründe kullanılan çok amaçlı bant çeşitlerini DYNATAPE markası ile üretmeye başladı.

2008 yılında DYNAFLEX RUBBER markası ile Elastomerik Kauçuk Köpüğü pazarına kendi ürünlerini sürerek tesisat yalıtımı konusundaki ürün gamını tamamladı. Sektör ihtiyaçlarını gözeterek klasik ürünler yerine, bir çok farklı ortam ve konfor koşullarına uygun Mühendislik çözümleri ile bu koşullara ürünleri de geliştiren firmamız Aluminyum Folyo Kaplı DYNAFLEX- AL, 300 mikron veya 405 Mikron PVC+ Aluminyum Folyo Kaplı DYNAFLEX PVC AL - CLAD ile Kompozit Film + Alüminyum Film kaplı DYNAFLEX AL- PLUS isimli ürünlerini TİRE’deki tesislerinde üreterek pazara yeni bir açılım getirdi.

2009 yılında Zemin ve Duvar yalıtımında 3 mm ila 10 mm kalınlıklar arasında kullanılan Polistren Köpük yatırımına başlayan firmamız bu yatırımını da 2010 yılı Şubat ayında tamamlayarak yine kendi markası olan DYNAFOAM isimli yalıtım köpüklerini geniş ürün gamı ile pazara sundu.

2009 yılında Otomotiv, Elektronik, Beyaz ve Kahverengi Eşya, Küçük Ev Aletleri, Mobilya gibi sektörlerinde faaliyet gösteren bir çok sanayi tesisinin sızdırmazlık contası, yapışkanlı endüstriyel bant, EPDM, EVA XPE, Pe ve Kauçuk Kökenli teknik köpük ürünlerine olan ihtiyacı görerek bu ürünleri üretebilmek için laminasyon, dilimleme, kesme vb. işlerini inşa ettiği 2500 m2 alana kurulu yeni tesise taşıyarak kapalı üretim alanlarını toplam 9000 m2 ye çıkarmıştır.

2010 yılında yeni bir yatırım kararı daha alarak 10.000 m2 açık alan üzerinde, 5.000 m2 kapalı alana sahip tesiste üretim yapacak olan DYNAFOAM BOARD markalı XPS Mantolama ve Isı Yalıtım ürünleri için yeni bir fabrika inşaatına başladı. Gelişmeyi ve büyümeyi üreterek büyüme olarak algılayan firmamızın bu iradesi sonucu, ülkemizin en yeni ve modern tesislerinden biri olacak olan 5000 m2 kapalı alana kurulu tesislerde üretilen XPS Isı Yalıtım ürünleri tüm ürün gamı ile 2011 Haziran ayından itibaren DYNAFOAM BOARD markası ile pazara sunulmuştur.

 Özellikle, endüstriyel yapı, mobilya, elektronik v.s. gibi birçok sektörün ihtiyacı olan teknik köpük ve ambalaj ürünlerini müşteri isteği ve ürün gerekliliklerine göre tasarlayan firmamız, 2012 yılında, Die Cut, Gezer Kafa Pres, Dilimleme ve Ebatlama Makinaları gibi makine parkuruna kattığı yeni kattığı yatırımlarına ara vermeden devam etmekte olup gelecek yıllarda yeni ürünlerini de ülkemize kazandırmaya kararlıdır.

2014 ve 2015 Yılında yaptığı yatırımlar ile PE üretim tesisindeki üretim kapasitesini yıllık 5000 Ton’a çıkardı ve ülkemizde, tek katta 25 mm kalınlığa kadar Polietilen levha üretimi yapabilen yegâne firma haline geldi.

2015 Yılında ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi,ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi Belgelendirmelerinden sonra, OHSAS 18001,İşçi sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sisteminde de kurarak Entegre Yönetim Sistemine geçtik.

2015 Yılında XPS üretim hattında yaptığı revizyon ile XPS üretim kapasitesini %20 arttırarak, yıllık 130000 m3 kapasiteye ulaştı.

2016 yılında yaptığı yeni PE üretim hattı yatırımı ile mobilya, koltuk, kanepe imalatlarında yoğun olarak kullanılan yüksek yoğunluklu döşeme fitilini Dyna Profil EDGE markası ile neredeyse tamamı yurt dışından ithal edilen ürünlerin, üretimine başlandı.

Ulaştığı bilgi birikimi sayesinde kendi üretim makinelerini tasarlayıp, ürettirme kabiliyetine ulaşan Dinamik 2016 yılı sonunda 2. XPS hattı kurulumu kararı alarak yatırıma start verdi. Bu yatırımı 2017 yılı Haziran ayında tamamlayan Dinamik, 75 cm eninde levha üretebilme kabiliyetine sahip olan bu hat ile plastik kapı, sandviç panel üretimi gibi farklı sektörlere de hizmet edecek olup, XPS üretim kapasitesini yıllık 250.000 m3’e ulaştırdı.

İhtiyaçlara uygun ürün geliştirmeyi, gelişimin bir parçası olarak gören Dinamik, 2017 yılı içinde yaptığı yatırımlarla soğuk zincir taşımacılığında gıda ürünlerinin güvenle kullanıcısına ulaşmasını sağlamak için frigofirik kasaların yalıtımına yönelik DYNAFOAM FRİGO, Dekoratif tuğla ile kaplanan binaların yalıtımı için, DYNAFOAM BRİCK, Kiremit Çatıların güvenli yalıtımı için, DYNAFOAM X-TİLE, Plastik Kapı imalatında kullanıla Sandoviç panellerin iç dolgusunda kullanılmak üzere DYNAFOAM PANEL markaları ile özel tasarım XPS ürünlerini piyasaya sürmüştür.

2017 yılı Eylül ayında yeni bir yatırım kararı alan Dinamik Isı A.Ş.; İnşaat Sanayi, Otomotiv Sanayi, Deri Sanayi, Elektronik Sanayi gibi birçok sektörde yaygın kullanım alanı olan Çapraz Bağlı (Crosslink) Polietilen Köpük Levha üretimini planlamış ve 2018 yılı Ekim ayında deneme üretimlerine başlamış, 2019 başından itibaren düzenli üretime başlamıştır. 7000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren bu tesiste, özellikle yapılarda darbe sesine karşı, ses yalıtımı yapacak ve Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektronik vb. sektörlerde yoğun kullanımı olan sızdırmazlık ve ses yalıtımı amaçlı üretilen DYNAFOAM XPE Çapraz Bağlı Polietilen Köpük levhalar, son teknoloji ile üretilmekte olup, askeri mat, plates ve yoga minderi, dağcılık matı , yüzme yardımcı köpükleri , sızdırmazlık contaları gibi bir çok alanda kullanılmakta olup bu konudaki önemli bir boşluğu doldurmaktadır.

- Dinamik 2010 yılında kendisine 2020 yılına kadar Borsa İstanbul’da Halka açık bir şirket olmayı hedef olarak koydu ve 2020 Ağustos ayında bu hedefine ulaşarak, Eylül başından itibaren , hisselerinin % 35,22’si , DNISI kodu ile işlem görmektedir. SPK'nın verdiği izinle ek satış yaparak borsadaki hisse oranını %40,47 ye yükseltmiştir.

30 yıllık tecrübesiyle, paydaşlarının en güvenilir çözüm ortaklarından biri olmayı kendine görev edinmiş, daha iyiye doğru azimle yol alan, ürettiği ürünler ve sunduğu hizmetlerle daima en kaliteliye ulaşmaya odaklanmış bir çözüm ortağı olan Dinamik, yatırımlarına her geçen gün bir yenisini daha eklerken deneyimli kadrosu, insan odaklı, ihtiyaçları öngören çalışma sistemiyle geleceğe güvenle bakmakta olup, sanayi yatırımlarına başladığı 2004 yılından beri sürdürdüğü yatırım hamlelerini ; 29 yıllık geçmişine güvenerek hisselerini alan 175.971 adet yerli ve yabancı yatırımcı ortağının verdiği güven , maddi manevi destek ile, halka arz edilirken izahname setinde de belirttiği üzere önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarla devam ettirme kararlılığındadır..

 

Ülkemizin saygın üreticilerinin İzmir Ana Bayiliğini de yapmakta olan firmamız, özellikle domestik fanlar, kanal fanları, Flex kanallar, Hvac Kanal aksesuarları, Havalandırma Flanşları gibi ürünleri uzun zamandır bünyesinde bulunduran firmamız, fiyat listesi içerisinde göreceğiniz gibi, özellikle hava kanalı flanşı, flex kanallar, sığınak havalandırma ve duman tahliye fanlarını da stoklu çalışmaya başlayarak havalandırma alanındaki ürün portföyünü genişletmiştir.

 

Ayrıca, Yalıtım ve havalandırma malzemeleri konusunda, Türkiye'nin saygın üreticilerinin bayisi olarak da hizmet veren firmamızın ürün portföyünde 4.000'in üzerinde malzeme kalemi bulunmaktadır.

 

Firmamız, bugün Tire Organize Sanayi Bölgesinde 21.016 m2’si kapalı, 13.984 m2’si açık alanda kurulu modern üretim tesislerine sahip bir üretici olarak sizlerin ve ülkemizin büyümesine paralel şekilde gelişen ve büyüyen yapısını kararlılıkla sürdürecek ve ülkemiz için üretmeye devam decektir.

 

Sizleri, yatırımlarınızda ihtiyacınız olacak olan Isı - Ses - Su - Yangın Yalıtımı, HVAC ürünleri, Teknik Ambalaj ve Teknik Köpüklerin kullanıldığı her alanda, tüm ihtiyaçlarınızın tedariğinde, firmamızı çözüm ortağı görerek bizimle işbirliği yapmaya çağırıyoruz.

 

Çünkü bizi tercih etmek için birçok nedeniniz olacak;

 

- 30 yıllık tecrübe,
- Üretici olmanın getirdiği avantaj,
- Halka açık bir şirket olması ve şeffaf, denetlenebilir, güvenilir, dürüst yaklaşım.
- Kurumsal Yönetim ilkelerine sahip,
- Şirkete ortak olan 175.971 yatırımcının verdiği sorumluluk,
- Tüm ürünlerde en üst seviyede sertifikasyon,
- Pazarladığı ürünlerde, dünyanın en iyileri ile çalışma avantajı,
- Teknik bilgi ve destek,
- Detay üretimi,
- Yarısı kendi üretimi olan 4.000' i aşkın malzeme kalemi,
- Uygulama Deneyimi,
- Stoktan malzeme teslimi,
- ISO 14001 Sertifikası ile çevreye duyarlı,
- OHSAS 18001 Sertifikası ile çalışanlarına duyarlı,

- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Sertifikası ile de Müşterilerine duyarlı hizmet anlayışı ve
- Satışla bitmeyen bir dostluk bulacaksınız...

   ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
sdfsdfsdf